preskoči na sadržaj

Osnovna škola Vrbani

Login
Novo na stranicama

 

       KLOKAN BEZ GRANICA

Tražilica


Kalendar
« Studeni 2020 »
Po Ut Sr Če Pe Su Ne
26 27 28 29 30 31 1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 1 2 3 4 5 6
Prikazani događaji

Anketa
Koliko dnevno sati koristiš stranice društvenih mreža?







KORISNE POVEZNICE

 

Brojač posjeta
Ispis statistike od 2. 10. 2017.

Ukupno: 187743
Danas: 48
Povratak na prethodnu stranicu Ispiši članak Pošalji prijatelju
TREĆE MJESTO NA ŽUPANIJSKOM NATJECANJU U KROSU
Autor: Magdalena Babić, 10. 11. 2019.

Kao i svake godine mjesec listopad rezerviran je za županijsko natjecanje u krosu koji se tradicionalno održava na jezeru Bundek. Tako se i ove godine 23.10.2019.godine na Bundeku okupilo oko tisuću natjecatelja. Podjeljeni su u šest kategorija prema dobi i spolu.

Našu školu prezentirale su djevojčice u kategoriji 7- 8.razreda. U veoma jakoj konkurenciji i prijavljenih 50 osnovnih škola naše su učenice zauzele odlično treće mjesto u ekipnoj konkurenciji. Moram još istaknuti da je naša učenica 6a razreda Laura Matko trku završila na  sedmom mjestu, iako je puno mlađa od konkurentica.

Nastup na ovogodišnjem krosu biti će veliki poticaj za slijedeću godinu i još jedan iskorak više!

Ekipa OŠ VRBANI: Laura Matko, Lea Dropučić, Marta Mikić, Tonka Kunac, Bruna Bjelobrk i Ana Sikirić.

Voditelj/Mentor: Branko Razum, prof.

Pogledajte album sa slikama!


KROS - PRVENSTVO GRADA ZAGREBA

ZA DJEVOJČICE 7. – 8. RAZREDA OSNOVNIH ŠKOLA

REZULTATI - ŠKOLSKA GODINA 2019./2020. - EKIPNI POREDAK

Plasman       Škola       Bodovi

1. OŠ JOSIPA RAČIĆA 38

2. OŠ CVJETNO NASELJE 46

3. OŠ VRBANI 59

4. OŠ IVE ANDRIĆA 68

5. OŠ LJUBLJANICA 95

6. OŠ SILVIJA STRAHIMIRA KRANJČEVIĆA 95

7. OŠ BRAĆE RADIĆ 95

8. OŠ ČUČERJE 97

9. OŠ IZIDORA KRŠNJAVOGA 113

10. OŠ OTOK 114

11. OŠ AUGUSTA HARAMBAŠIĆA 127

12. OŠ BUKOVAC 133

13. OŠ MALEŠNICA 153

14. OŠ RETKOVEC 154

15. OŠ GUSTAVA KRKLECA 163

16. OŠ MARIJE JURIĆ ZAGORKE 163

17. OŠ IVANA CANKARA 189

18. OŠ ANTUNA BRANKA ŠIMIĆA 194

19. OŠ ODRA 213

20. OŠ BARTOLA KAŠIĆA 220

21. OŠ NIKOLE TESLE 241

22. OŠ HORVATI 257

23. OŠ IVANA GRANĐE 262

24. OŠ MEDVEDGRAD 271

25. OŠ SAVSKI GAJ 271

26. OŠ MATE LOVRAKA 304

27. OŠ PREČKO 308

28. AMERIČKA MEĐUNARODNA ŠKOLA U ZAGREBU 311

29. OŠ TRNSKO 316

30. OŠ AUGUSTA ŠENOE 324

31. OŠ RAPSKA 350

32. OŠ DRAGUTINA TADIJANOVIĆA 360

33. OŠ REMETE 368

34. OŠ KUSTOŠIJA 378

35. OŠ DR. VINKA ŽGANCA 414

36. PRVA KATOLIČKA OSNOVNA ŠKOLA U GRADU ZAGREBU 418

37. OŠ DAVORINA TRSTENJAKA 470

38. OŠ BREZOVICA 478

39. OŠ VLADIMIRA NAZORA 585

40. OŠ ANTE KOVAČIĆA 594

OŠ KAJZERICA

OŠ ŠESTINE

DNF

DNF

OŠ DRAGUTINA DOMJANIĆA DSQ

OŠ PETRA PRERADOVIĆA DSQ







[ Povratak na prethodnu stranicu Povratak | Ispiši članak Ispiši članak | Pošalji prijatelju Pošalji prijatelju ]
preskoči na navigaciju