Likovna skupina

Voditelj aktivnosti: Dalia Finek Brezarić, magistra edukacije likovne kulture.

Na zamjeni: Adriana Divković Mrše, magistra edukacije likovne kulture i likovnih umjetnosti

Dan planeta Zemlje

Dan planeta Zemlje obilježava se 22. travnja kako bi se jačala svijest ljudi prema prirodnom okolišu. Različitim događanjima i akcijama nastoji se skrenuti pozornost ljudi na opasnost koja prijeti životu na Zemlji zbog porasta globalnog onečišćenja. Učenici sedmih razreda odlučili su predstaviti različite ekološke probleme u likovnoj formi DIGITALNI PLAKAT.

Učiteljica: Adriana Divković Mrše

Projekt - MOJ KVART

Projekt "Moj kvart" osmišljen je kako bi poticao individualnost, kreativnost i ekološku osvještenost svakog učenika. Učenici osmih razreda su tijekom školskih praznika istraživali i fotografirali razne društveno ekonomske probleme svog kvarta. Izradom digitalnih plakata prikazali su svoje viđenje projekta što se prikazuje u ovoj digitalnoj knjizi (kliknuti na sliku).

Galerija učeničkih radova

Vrijedna su djeca tijekom online nastave stvarala svoje umjetničke likovne radove.  Pogledajte filmove i uživajte!

Koloristička modulacija 7. razred

Moj identitet, plakat OŠ.VRBANI

Mijenjam se - vrste kompozicija u fotografiji

Osobno i društveno - Ritam u fotografiji - "Moj svijet"