preskoči na sadržaj

Osnovna škola Vrbani

Login
Novo na stranicama

 

       KLOKAN BEZ GRANICA

Tražilica


Kalendar
« Siječanj 2020 »
Po Ut Sr Če Pe Su Ne
30 31 1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31 1 2
3 4 5 6 7 8 9
Prikazani događaji

Anketa
Ograničavaju li ti roditelji pristup internetu?





KORISNE POVEZNICE

 

Brojač posjeta
Ispis statistike od 2. 10. 2017.

Ukupno: 124024
Danas: 144
Popis djelatnika OŠ Vrbani 2019./2020.

Ravnatelj:

  • Mislav Batarelo, dipl. pedagog  i etnolog

Stručni suradnici:

  • Pedagog:

Marina Mirosavljević, dipl. pedagog

  • Psiholog:

Dijana Kovač, prof. psihologije i pedagogije

  • Knjižničar:

Lea Ledinski, prof. bibliotekarstva

Razredna nastava

1. razred

1.a – Žaneta Milović, a produženi boravak: Melani Huljev  

1.b. – Danijela Beganović, a produženi boravak: Sanja Vujuć 

1.c. – Ivana Horvat, a produženi boravak: Maja Perić  

1.d. - Helena Čortan

2 razred

2.a - Renata Rumenjak, a produženi boravak: Ana Špegar

2.b - Jasenka Perković, a produženi boravak: Mirela Lacko

2.c - Nikolina Držaić, a produženi boravak : Eva Matošin

3. razred

3.a - Senka Mustić

3.b - Vanja Ivančević

3.c - Nikolina Sporiš

3.d - Iva Šimić

4. razred

4.a - Irena Trbušić 

4.b - Višnja Križ 

4.c - Irena Čižmar 


Predmetna nastava

Hrvatski jezik

  • Anita Jureković
  • Jasminka Kokolić Golubić (razrednica 7.c)
  • Ana Jakić (razrednica 8.a)

Likovna kultura

  • Dalia Finek Brezarić; zamjena: Kristina Horvat (razrednica  6.b)

Glazbena kultura

  • Amalija Ciprić (razrednica 5.c)

Engleski jezik

  • Dubravka Despot 
  • Gordana Krstičević
  • Andrea Gostl 

Matematika

  • Mirjana Muštra
  • Andrea Belavić (razrednica 7.a)
  • Ivana Kusanović (razrednica 8.a)
  • Ivana Kraljević (razrednica  6.c)

Priroda

  • Mirela Mamić
  • Dorotea Vrbanović (razrednica  5.a)

Biologija

  • Mirela Mamić

Kemija

  • Mirela Mamić

Fizika

  • Ivana Kusanović (razrednica 7.a)

Povijest

  • Joanna Slanina Lumezi zamjena: Ivan Vekić (razrednik 6.a)
  • Katarina Zajec

Geografija

  • Mladen Jeđud 

Tehnička kultura

  • Sanja Zdilar-Dakić (razrednica 5.b)

Tjelesna i zdravstvena kultura

  • Branko Razum
  • Darija Miljković Košak 

Njemački jezik

  • Martina Jelavić

Informatika

  • Magdalena Babić (razrednica 8.b)
  • Tea Puljko

Vjeronauk - Katolički

  • Ivica Lulić (razrednik 7.b)
  • Margareta Malogorski Smoljak (razrednica 7.c)
  • Vlatka Perešin

Vjeronauk - Islamski

  • Rahim Zeća

Stručno osposobljavanje za rad bez zasnivanja radnog odnosa

  • Dona Sokolović ( Razredna nastava)
  • Tatjana Čurin ( Razredna nastava)
  • Marta Pejnović ( Razredna nastava)
  • Ivana Lauš ( Razredna nastava)

Administrativno osoblje:

  • Tajništvo: Katarina Perić

  • Računovodstvo: Brankica Štajdohar 

Tehničko osoblje:

  • Spremačice: Dijana Bizek, Mirjana Kolinger, Nađa Kljajić, Đurđa Makaronov, Olivera Radonjić, Jela Lučić, Višnjica Sočec, Ivanka Jakuš Mejarec

  • Kuharice: Nevenka Abaz, Milica Bolješić (zamjena Ana Marija Tucić), Kristina Petrović 

  • Domar: Milan Barišić





Djelatnici:


  • Nevenka Abaz
  • Magdalena Babić
  • Nensi Babić
  • Jelena Balaić
  • Ivona Baraba
  • Milan Barišić
  • Mislav Batarelo
  • Danijela Beganović
  • Andreja Belavić
  • Dijana Bizek
  • Milica Bolješić
  • Amalija Ciprić
  • Višnja Čilić
  • Irena Čižmar
  • Helena Čortan
  • Dubravka Despot
  • Nikolina Držaić
  • Dalia Finek Brezarić
  • Andrea Gostl
  • Nikolina Hauselmaier
  • Ivana Horvat
  • Anita Horvatinović
  • Melani Huljev
  • Vanja Ivančević
  • Ana Jakić
  • Ivanka JAKUŠ MEJAREC
  • Mladen Jeđud
  • Martina Jelavić
  • Tanja Junčaj
  • Anita Jureković
  • Ana Kinčić Dubić
  • Nađa Kljaić
  • Jasminka KOKOLIĆ GOLUBIĆ
  • Mirjana Kolinger
  • Dijana Kovač
  • Višnja Križ
  • Gordana Krstičević
  • Ivana Kusanović
  • Mirela Lacko
  • Lea Ledinski
  • Jela Lučić
  • Ivica Lulić
  • Đurđa Makaronov
  • Margareta MALOGORSKI SMOLJAK
  • Mirela Mamić
  • Žaneta Milović
  • Darija Miljković Košak
  • Marina Mirosavljević
  • Senka Mustić
  • Mirjana Muštra
  • Vlatka Perešin
  • Maja Perić
  • Jasenka Perković
  • Kristina Petrović
  • Olivera Radonjić
  • Branko Razum
  • Renata Rumenjak
  • Joanna SLANINA LUMEZI
  • Višnjica Sočec
  • Iva Šimić
  • Ana Špegar
  • Brankica Štajdohar
  • Irena Trbušić
  • Sanja Vujić
  • Sanja Zdilar-Dakić
preskoči na navigaciju