preskoči na sadržaj

Osnovna škola Vrbani

Login
Novo na stranicama

 

       KLOKAN BEZ GRANICA

Tražilica


Kalendar
« Rujan 2020 »
Po Ut Sr Če Pe Su Ne
31 1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
Prikazani događaji

Anketa
Koliko dnevno sati koristiš stranice društvenih mreža?







KORISNE POVEZNICE

 

Brojač posjeta
Ispis statistike od 2. 10. 2017.

Ukupno: 188791
Danas: 217
Popis djelatnika OŠ Vrbani 2020./2021.

Ravnatelj:

  • Mislav Batarelo, dipl. pedagog  i etnolog

Stručni suradnici:

  • Pedagog:

Marina Mirosavljević, dipl. pedagog

  • Psiholog:

Dijana Kovač, prof. psihologije i pedagogije

  • Knjižničar:

Lea Ledinski, prof. bibliotekarstva

Razredna nastava

1. razred

1.a - Irena Trbušić, a produženi boravak: Mirela Lacko

1.b - Višnja Križ, a produženi boravak: Eva Matošin 

1.c - Irena Čižmar, a produženi boravak: Ana Špegar

1.d - Vesna Ružić

2. razred

2.a – Žaneta Milović, a produženi boravak: Anita Horvatinović

2.b. – Danijela Beganović, a produženi boravak: Sanja Vujuć 

2.c. – Ivana Horvat, a produženi boravak: Maja Perić  

2.d. - Helena Čortan

3 razred

3.a - Renata Rumenjak

3.b - Jasenka Perković

3.c - Nikolina Držaić

4. razred

4.a - Senka Mustić

4.b - Vanja Ivančević

4.c - Antonija Kokot

4.d - Iva Šimić


Predmetna nastava

Hrvatski jezik

  • Anita Jureković
  • Jasminka Kokolić Golubić 
  • Ana Jakić (razrednica 5.a)
  • Ela Butorac

Likovna kultura

  • Dalia Finek Brezarić; zamjena: Veronika Šindilj (razrednica  7.b)

Glazbena kultura

  • Amalija Ciprić (razrednica 6.c)

Engleski jezik

  • Dubravka Despot 
  • Gordana Krstičević
  • Andrea Gostl 

Matematika

  • Mirjana Muštra
  • Andrea Belavić (razrednica  8.a)
  • Ivana Kusanović
  • Ivana Kraljević (razrednica  7.c)

Priroda

  • Mirela Mamić (razrednica  5.c)
  • Dorotea Vrbanović (razrednica  6.a)

Biologija

  • Mirela Mamić  (razrednica  5.c)

Kemija

  • Mirela Mamić  (razrednica  5.c)

Fizika

  • Ivana Kusanović

Povijest

  • Joanna Slanina Lumezi  (razrednica 7.a)
  • Katarina Zajec - zamjena Luka Šajnović

Geografija

  • Mladen Jeđud 

Tehnička kultura

  • Sanja Zdilar-Dakić (razrednica 6.b)

Tjelesna i zdravstvena kultura

  • Branko Razum
  • Darija Miljković Košak 

Njemački jezik

  • Martina Jelavić

Informatika

  • Magdalena Babić
  • Tea Puljko (razrednica  5.b)
  • Nikola Hadži-Veljković

Vjeronauk - Katolički

  • Ivica Lulić (razrednik 8.b)
  • Margareta Malogorski Smoljak (razrednica 8.c)
  • Igor Jurić

Vjeronauk - Islamski

  • Rahim Zeća

Stručno osposobljavanje za rad bez zasnivanja radnog odnosa

  • Dona Sokolović ( Razredna nastava)
  • Tatjana Čurin ( Razredna nastava)
  • Marta Pejnović ( Razredna nastava)
  • Ivana Lauš ( Razredna nastava)

Administrativno osoblje:

  • Tajništvo: Katarina Perić, zamjenica Martina Turčić

  • Računovodstvo: Brankica Štajdohar 

Tehničko osoblje:

  • Spremačice: Dijana Bizek, Mirjana Kolinger, Nađa Kljajić, Đurđa Makaronov, Olivera Radonjić, Jela Lučić, Višnjica Sočec, Ivanka Jakuš Mejarec

  • Kuharice: Nevenka Abaz, Ana Marija Tucić, Kristina Petrović 

  • Domar: Edvard Margetić





Djelatnici:


  • Nevenka Abaz
  • Magdalena Babić
  • Nensi Babić
  • Jelena Balaić
  • Ivona Baraba
  • Milan Barišić
  • Mislav Batarelo
  • Danijela Beganović
  • Andreja Belavić
  • Dijana Bizek
  • Milica Bolješić
  • Amalija Ciprić
  • Višnja Čilić
  • Irena Čižmar
  • Helena Čortan
  • Dubravka Despot
  • Nikolina Držaić
  • Dalia Finek Brezarić
  • Andrea Gostl
  • Nikolina Hauselmaier
  • Ivana Horvat
  • Anita Horvatinović
  • Melani Huljev
  • Vanja Ivančević
  • Ana Jakić
  • Ivanka JAKUŠ MEJAREC
  • Mladen Jeđud
  • Martina Jelavić
  • Tanja Junčaj
  • Anita Jureković
  • Ana Kinčić Dubić
  • Nađa Kljaić
  • Jasminka KOKOLIĆ GOLUBIĆ
  • Mirjana Kolinger
  • Dijana Kovač
  • Višnja Križ
  • Gordana Krstičević
  • Ivana Kusanović
  • Mirela Lacko
  • Lea Ledinski
  • Jela Lučić
  • Ivica Lulić
  • Đurđa Makaronov
  • Margareta MALOGORSKI SMOLJAK
  • Mirela Mamić
  • Žaneta Milović
  • Darija Miljković Košak
  • Marina Mirosavljević
  • Senka Mustić
  • Mirjana Muštra
  • Vlatka Perešin
  • Maja Perić
  • Jasenka Perković
  • Kristina Petrović
  • Olivera Radonjić
  • Branko Razum
  • Renata Rumenjak
  • Joanna SLANINA LUMEZI
  • Višnjica Sočec
  • Iva Šimić
  • Ana Špegar
  • Brankica Štajdohar
  • Irena Trbušić
  • Sanja Vujić
  • Sanja Zdilar-Dakić
preskoči na navigaciju