Dobrodošli na stranice Knjižnice OŠ VRBANI !

Knjižnicu vodi Mirna Šprajc, prof., dipl.bibl.

Telefono Icon #316841 - Free Icons Library

01 3872 659 (6)

Mail Symbol PNG Images, Free Transparent Mail Symbol Download - KindPNG

knjiznica.vrbani@gmail.com

Katalog knjižnice

Želiš li pretražiti katalog naše školske knjižnice i pronaći knjigu, klikni na sliku ispod :

Autor: Lea Ledinski, 27. 1. 2020.

Prošlog su tjedna učenici sva četiri prva razreda naše Škole posjetili nama najbližu narodnu knjižnicu Staglišće.

Knjižnice grada Zagreba učenicima osnovne škole nude besplatan upis. Dosta je prvašića već učlanjeno u Knjižnice grada Zagreba, a djeca koja još nisu bila članovi, sada su imala priliku učlaniti se i prilikom posjeta podići svoju člansku iskaznicu.

Kao i svake godine, ovaj veseli susret obuhvaćao je šetnju od Škole do Knjižnice u pratnji učiteljica i školske knjižničarke, upoznavanje s knjižničarkama knjižnice Staglišće, razgledavanje prostora, upoznavanje s osnovnim pojmovima vezanim uz knjižnicu, njenim pravilima te pravima koje dobivaju kao članovi knjižnice. Naravno, kakav bi to posjet bio da nismo poslušali i par lijepih priča za malene.

Uspomene našeg boravka u knjižnici možete vidjeti ovdje, a ovom prilikom potičemo roditelje, bake, djedove da i sami prošeću sa svojim prvašima do Staglišća ili neke druge narodne knjižnice u blizini, upoznaju je, uključe se u aktivnosti koje knjižnica nudi te posude neku slikovnicu ili knjigu. Izbor je stvarno velik!