Dobrodošli na stranice Knjižnice OŠ VRBANI !

Knjižnicu vodi Mirna Šprajc, prof., dipl.bibl.

Telefono Icon #316841 - Free Icons Library

01 3872 659 (6)

Mail Symbol PNG Images, Free Transparent Mail Symbol Download - KindPNG

knjiznica.vrbani@gmail.com

Katalog knjižnice

Želiš li pretražiti katalog naše školske knjižnice i pronaći knjigu, klikni na sliku ispod :

Autor: Lea Ledinski, 15. 5. 2019.

Nakon što su u ožujku svi učenici petih razreda sudjelovali na radionici Divlje životinje u gradu, prošlog petka, 10.5., grupica zainteresiranih petaša zajedno s profesoricom likovne kulture Anom Kinčić Dubić i školskom knjižničarkom zaputili su se prema Životinjskom kutku u Vlaškoj ulici kako bi naučeno primijenili u praksi!

Tamo nas je dočekala gospođa Maša, dobro nam znana s prethodnih druženja u našoj Školi, te nam predstavila trajne i privremene stanare Životinjskog kutka - guštera bradatu agamu, mliječnu zmiju i dva zamorčića. Zamorci su bili malo sramežljivi no na kraju smo nagovorili jednog od njih na druženje s nama. Našim pak učenicima hrabrosti nije nedostajalo, pa su se slikali s gušterom Smaugom, koji je vrlo strpljivo pozirao. Oni najodvažniji pomilovali su, pa čak i primili i zmiju, koja je za nas doputovala iz zološkog vrta. Fotke naših neustrašivih učenika možete pregledati ovdje!